Ford S-Max
1.5 ST-Line 7p. Adaptief|Memory|Stoelverw|Vol!
Direct kopen, basisprijs: € 19.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 19.950,-
LEASEPRIJS: € 328,81 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford S-Max |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 ST-Line 7p. Adaptief|Memory|Stoelverw|Vol! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 14 mei 2018 |
| Carrosserie: | MPV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 111.122 km |
| Aantal zitplaatsen: | 7 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 328,81 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 19.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 118 kw / 161 pk |
| Laadvermogen: | 905 kg |
| Gewicht: | 1.545 kg |
| Wielbasis: | 285 cm |
| Breedte: | 192 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.450 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Regensensor
- Adaptieve Cruise Control
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Achterspoiler
- Buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED koplampen adaptief
- Lichtmetalen velgen 18"
- Mistlampen voor
- Park Distance Control
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Sportonderstel
- Sportvelgen
- Verwarmde voorruit
- lichtmetalen velgen
- Spoiler
- zonwerend glas
- Infotainment
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio-CD/MP3 speler
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- 2 stoelen op derde rij
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco separaat achter
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Kunstlederen/microvezel bekleding
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Middenarmsteun voor
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Connected services
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Zij airbag(s) voor
- ASR